Free Spirit Prut S BANK CREEPER SU 10′ 3,0m korek

Free Spirit Prut S BANK CREEPER SU 10′ 3,0m korek od známého výrobce rybářského vybavení Free Spirit za skvělou cenu 7600 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Pruty | Kaprové dělené.

7 600 

Detail produktu

Katalogové číslo: P44948 Kategorie: , ,

Popis

Free Spirit Prut S BANK CREEPER SU 10′ 3,0m korek
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Free Spirit Prut S BANK CREEPER SU 10′ 3,0m korek. Nádherné ručně stavěné tenké lehoučké pruty s celokorkovou rukojetí, FUJI SIC očky a FUJI sedlem (včetně zabudovaného věčného zeleného světélka). Prut S Range

Nádherné ručně stavěné tenké lehoučké pruty s celokorkovou rukojetí, FUJI SIC očky a FUJI sedlem (včetně zabudovaného věčného zeleného světélka).

Laserem zbrušovaný matný povrch, který nelze poškrábat. Odpadají tak veškeré problémy, které mají lakované pruty. Vynikající pro lov blízko břehu, pod převislými větvemi. Jsou jemné, nevyřezávají se z nich ryby, na druhou stranu mají obrovskou sílu, když se do nich potřebujete opřít.

SU model je zesílený pro souboje s trofejními kapry v blízkosti lodi nebo břehu.. Nejlevěnjší Free Spirit Prut S BANK CREEPER SU 10′ 3,0m korek značky Free Spirit pořídíte za akční cenu 7600 Kč.

potreby

Brand

Free Spirit

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH