Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large

Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large od známého výrobce rybářského vybavení Fox za skvělou cenu 486 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Vnadící pomůcky | Rakety.

486 

Detail produktu

Katalogové číslo: P38755 Kategorie: , ,

Popis

Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large. Tato nová zakrmovací raketa, která je prodávána v rámci licence Spomb Fishing Limited, se může pochlubit řadou unikátních funkcí a prvků, které ji odlišují od jakéhokoliv vnadícího nástroje, který je v současné době na trhu. Když jsme se dívali na současný trh a na něm dostupné pomůcky pro zakrmování, tak náš vývojový tým Fox věřil, že je zde stále ještě prostor pro nový výrobek, který by šel trochu jinou cestou. Po rozsáhlém tříletém testování, výzkumu a nespočtu hodin testování u vody, se zrodil náš nový přelomový Impact Spod.
Tato nová zakrmovací raketa, která je prodávána v rámci licence Spomb Fishing Limited, se může pochlubit řadou unikátních funkcí a prvků, které ji odlišují od jakéhokoliv vnadícího nástroje, který je v současné době na trhu. Jednou z nich je třeba jedinečný lžícovitý tvar, který umožňuje rychlé plnění rakety jednou rukou. Tento jedinečný tvar těla a víka umožňuje nejen velmi rychlé, ale také velice efektivní plnění. Tento nesymetrický tvar umožňuje naplnit raketu skoro plnou a tím docílíme nejen rychlejšího zakrmení, ale také stabilnějšího letu díky rozložení hmotnosti v raketě. Další výhodou, kromě snadného plnění, je rozptyl návnady do mnohem větší oblasti, než u jiných výrobků. To je v některých případech daleko lepší taktika, než koncentrované krmení do jednoho místa. Také to využijeme při zakrmování jednoho většího místa, ve kterém následně chytáme s více pruty.
Vlastnosti:

Konstrukce lžícovitého tvaru umožňující rychlé naplnění pomocí jedné ruky
Efektivní kompletní naplnění díky nesymetrickému rozdělení dvou částí
Aerodynamicky stabilní pro optimální dolet a přesné nahazování do požadovaných míst
Pružinový mechanismus, který je uschován v pouzdře, aby se zabránilo návnadě v zablokování mechanismu
Plovoucí – v případě utržení bude plavat ke břehu
Robustní konstrukce zabraňující poškození
Vysoce kvalitní nerezové komponenty
Velký robustní obratlík umístěný v horní části rakety
Unikátní tvar umožňuje širší rozptýlení návnady v případě potřeby
Dvě dostupné velikosti: Střední a velká. Nejlevěnjší Fox Zakrmovací raketa Impact Spod Large značky Fox pořídíte za akční cenu 486 Kč.

potreby

Brand

Fox

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH