Fox Sada hlásičů Mr+ Presentation Set – 2+1

Fox Sada hlásičů Mr+ Presentation Set – 2+1 od známého výrobce rybářského vybavení Fox za skvělou cenu 6210 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Stojany, vidličky, signalizátory a příslušenství | Signalizátory záběru | Elektronické hlásiče | Sady hlásičů záběru.

6 210 

Detail produktu

Popis

Fox Sada hlásičů Mr+ Presentation Set – 2+1
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fox Sada hlásičů Mr+ Presentation Set – 2+1. Mr+ je špičková základní řada signalizátorů trh doslova útokem! Mr+ je špičková základní řada signalizátorů, která vzala v roce 2013, tedy době svého vzniku, trh doslova útokem! Mr+ nabízí tělo odolné povětrnostním vlivům, společně s digitálními obvody vynikající kvality. Je také vybaven naším jedinečným systémem D-Tec Sensing System a CNC mechanicky opracovaným ‘Tru Run’ kolečkem, které se nachází v TOP řadě signalizátorů N Series.
Naleznete zde také výstup na zadní straně alarmu, který umožňuje připojení svítícího swingeru, dále malou spotřebu energie (pracuje s 2x AAA bateriemi), piezo reproduktor a nastavitelné ovládání hlasitosti.
Díky veštavěné I-Com Transmitter Technologii má MR+ vlastní příjmač, který se vyznačuje vlastním uzavřeným digitálním obvodem s nízkou spotřebou energie (pracuje na 3x AAA baterie) a uzavřeným tělem odolným vůči povětrnostním vlivům. Mr+ příposlech je snadné synchronizovat se signalizátory a jeho testování jsme prováděli na vzdálenost přes 200m. Nicméně pokud není nutné, nevzdalujte se od svých prutů. Ovšem můžete si být jistí, že máte set s velmi silným signálem i v místech s překážkami.
Vlastnosti:

Vestavěná technologie I-Com Transmitter Technology
5mm červená LED dioda
Kolečko pro nastavení hlasitosti
Výstup pro svítící swinger
Piezo reproduktor pro čistý zvuk
Pogumovaná část pro ochranu prutu
Mikro vysílač
D-Tec Sensing System (DTSS)
Pracuje na 2 x AAA baterie
Indikace nízkého stavu baterie
Dodáváno s pouzdrem
K dostání ve verzích na 2-pruty, 3-pruty a 4-pruty
Jednotlivé signalizátory k dostání i samostatně

Funkce příposlechu:

Vestavěná technologie I-Com Transmitter Technology
4 x 5mm červené LED diody
Samostatně stojící konstrukce
Nastavitelná hlasitost
Pracuje na 3x AA baterie
Signalizace nízkého stavu baterie
Dodáváno se šňůrkou na krk. Nejlevěnjší Fox Sada hlásičů Mr+ Presentation Set – 2+1 značky Fox pořídíte za akční cenu 6210 Kč.

potreby

Brand

Fox

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH