Fox Rage Rotační třpytka Blade French Spinner Size 4 – 9,6g – Firetiger

Fox Rage Rotační třpytka Blade French Spinner Size 4 – 9,6g – Firetiger od známého výrobce rybářského vybavení Fox Rage za skvělou cenu 94 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Třpytky.

94 

Detail produktu

Katalogové číslo: P49251 Kategorie: , ,

Popis

Fox Rage Rotační třpytka Blade French Spinner Size 4 – 9,6g – Firetiger
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fox Rage Rotační třpytka Blade French Spinner Size 4 – 9,6g – Firetiger. Řada Spinners, která byla vyvinuta s cílem vyplnit mezeru v našem sortimentu. Ve dnech, kdy je těžké přemluvit rybu k nějakému záběru, se může rotačka zdát, jako skvělá nástraha k vyprovokování dravce k útoku. Pokuď existuje jedna nástraha, která byla téměr zapomenuta v dnešním moderním přívlačovém lovu, tak je to lov s tzv. “rotačkami”. Se stále rostoucím počtem rybářů, kteří používají měkké gumové nástrahy a tvrdé umělé nástrahy, je tato velice úspěšná nástraha odsunuta spíše do zadních pozic.
No nyní už ne! Řada Spinners, která byla vyvinuta s cílem vyplnit mezeru v našem sortimentu. Ve dnech, kdy je těžké přemluvit rybu k nějakému záběru, se může rotačka zdát, jako skvělá nástraha k vyprovokování dravce k útoku. Náš sortiment byl navržen pro pokrytí celého rybího druhu dravců a to od nejmenších jako jsou okouni, až po kapitální štiky.
Jsou nyní k dispozici v mnoha velikostech, ale také v pěti různých barvách, aby se zajistilo, že budete mít vždy správnou barevnou variantu na aktuální podmínky u vody.

Vhodné pro všechny druhy dravců
Velký francouzský list vytváří mnoho odlesků a vibrací
Osazeno velkých VMC trojháčkem
K dispozici v pěti rozdílných velikostech a barvách. Nejlevěnjší Fox Rage Rotační třpytka Blade French Spinner Size 4 – 9,6g – Firetiger značky Fox Rage pořídíte za akční cenu 94 Kč.

potreby

Brand

Fox Rage

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH