Fox Rage Gumová nástraha Spikey Shad 9cm – Gold Glitter

Fox Rage Gumová nástraha Spikey Shad 9cm – Gold Glitter od známého výrobce rybářského vybavení Fox Rage za skvělou cenu 28 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Gumové ryby, twistery.

28 

Detail produktu

Katalogové číslo: P48954 Kategorie: , ,

Popis

Fox Rage Gumová nástraha Spikey Shad 9cm – Gold Glitter
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fox Rage Gumová nástraha Spikey Shad 9cm – Gold Glitter. Nástraha Spikey Shads, která se díky své odlišnosti od jiných nástrah dostupných momentálně na trhu, stala okamžitě obrovským hitem mezi rybáři. Nástraha Spikey Shads, která se díky své odlišnosti od jiných nástrah dostupných momentálně na trhu, stala okamžitě obrovským hitem mezi rybáři. Hned první věcí, které si všimnete na této měkké umělé nástraze, jsou stovky samostatných hrotů, vystupujících po celém těle od ocasu až k hlavě. Tyto hroty hrají velkou roli při práci této nástrahy a to tím, že generují mnohem více vibrací lákajících ryby. Tyto vibrace k dravcům vysílají signál vystresované lovené ryby a tím urychlují příchod možného záběru.Stejně jako neuvěřitelné vibrace od jeho hrotů, tak akce Spikey představuje jemné chvění těla, zatímco jeho tvar ocasu vejcovitého tvaru dopomáhá celkové přitažlivosti této fantastické nástrahy. Díky extrémní měkkosti této nástrahy, zůstávají predátoři déle zaskousnutí. Ale také i po neúspěšném útoku často dravci své útoky opakují.Vzhledem k obrovské popularitě této nástrahy, jsme nyní přidali menší verzi o délce 6.5cm, která byla ke stávajícím 12cm a 9cm verzím požadována od doby, kdy byl tento druh nástrahy uveden na trh. Již během testování přinesla tato nástraha mnohé úžasné úlovky velkých okounů a candátů.
Vlastnosti:

Unikátní hroty po celém těle nástrahy vytváří mnoho vibrací
Nástraha pro cílený lov candáta a okouna
Ocas ve 125 stupních ve tvaru vejce pro maximální vibrace
K dostání ve velikostech 12cm, 9cm a nově také 6cm
Snadná možnost napíchnutí na jigovou hlavičku
Spousta dostupných barev. Nejlevěnjší Fox Rage Gumová nástraha Spikey Shad 9cm – Gold Glitter značky Fox Rage pořídíte za akční cenu 28 Kč.

potreby

Brand

Fox Rage

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH