Fox Prut Torque 12ft 3.5lbs Duplon

Fox Prut Torque 12ft 3.5lbs Duplon od známého výrobce rybářského vybavení Fox za skvělou cenu 4995 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Pruty | Kaprové dělené.

4 995 

Detail produktu

Katalogové číslo: P39022 Kategorie: , ,

Popis

Fox Prut Torque 12ft 3.5lbs Duplon
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fox Prut Torque 12ft 3.5lbs Duplon. Úplně nová řada prutů od firmy Fox, která nahrazuje mezeru mezi levnějšími pruty Warrior a pruty z TOP třídy z řady Horizon. Úplně nová řada prutů od firmy Fox, která nahrazuje mezeru mezi levnějšími pruty Warrior a pruty z TOP třídy z řady Horizon.

Díky pokroku v karbonové technologii se podařilo firmě Fox vyrobit pruty, které jsou nejlehčí a zároveň nejsilnější, jaké kdy byly v této cenové relaci vyprodukovány. Velmi decentní desognová úprava dává těmto prutům vzhled, který je vlastní prutům stavěným na zakázku. Když k tomu připočteme vynikající výkon těchto prutů, rybář, který je bude používat, snadno uvěří, že vlastní pruty, které stály dvakrát tolik!

Pruty jsou k dispozici buď s klasickou dělenou rukojetí anebo úzkou duplnovou. Všechny modely přitom mají 50 mm sestavu oček.

– vysoce kvalitní karbonová konstrukce blanku
– 18 mm sedlo navijáku Fuji
– velmi kvalitní orginální očka Black Fox Slik
– černé kovové kroužky a koncovka prutu
– decentní design. Nejlevěnjší Fox Prut Torque 12ft 3.5lbs Duplon značky Fox pořídíte za akční cenu 4995 Kč.

potreby

Brand

Fox

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH