Fox Podběrák Torque – 8ft 42inch 2 Piece (dvoudílná rukojet)

Fox Podběrák Torque – 8ft 42inch 2 Piece (dvoudílná rukojet) od známého výrobce rybářského vybavení Fox za skvělou cenu 3132 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Péče o úlovky | Podběráky | Podběráky.

3 132 

Detail produktu

Katalogové číslo: P38904 Kategorie: , ,

Popis

Fox Podběrák Torque – 8ft 42inch 2 Piece (dvoudílná rukojet)
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fox Podběrák Torque – 8ft 42inch 2 Piece (dvoudílná rukojet). Špickový podberák s prodlouženou, dvoudílnou rukojetí, který splnuje ty nejvyšší nároky na kvalitu a pritom nezruinuje Váš rodinný rozpocet. Špickový podberák s prodlouženou, dvoudílnou rukojetí, který splnuje ty nejvyšší nároky na kvalitu a pritom nezruinuje Váš rodinný rozpocet. Podberáky z této rady tvorí jakousi mezitrídu mezi levnejším Warriorem a Horizonem XT, který je vlajkovou lodí firmy Fox. Za príjemnou cenu tak dostanete designove skvostný kousek vybavení, který bude navíc plne funkcní a vydrží Vám nekolik let. Vlastnosti:

Velký lehký se snadnou manipulací ve vodě
Dostupné s 6ft a 8ft rukojetí
Rukojeť z japonské smršťovačky
Lisovaná hlava z hliníku se slotem pro chemické světlo
Uhlíkové ramena
Hluboká síťovina je zpevněna v rozích a je neuvěřitelně měkká a pro kapra příjemná
Dodáváno ve vaku
Verze 6ft dostupná ve verzích s rameny 106cm a 116cm, 8ft verze dostupná s délkou ramen pouze 106cm.. Nejlevěnjší Fox Podběrák Torque – 8ft 42inch 2 Piece (dvoudílná rukojet) značky Fox pořídíte za akční cenu 3132 Kč.

potreby

Brand

Fox

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH