Fox Háčky EDGES Curve Shank Short 10ks – vel. 5

Fox Háčky EDGES Curve Shank Short 10ks – vel. 5 od známého výrobce rybářského vybavení Fox za skvělou cenu 189 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

189 

Detail produktu

Katalogové číslo: P51391 Kategorie: , , ,

Popis

Fox Háčky EDGES Curve Shank Short 10ks – vel. 5
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fox Háčky EDGES Curve Shank Short 10ks – vel. 5. Háčky řady Arma Point Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat. Háčky řady Arma Point Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat. Byla zde ovšem jedna položka z této kategorie koncových montáží, která neprošla obměnou a bylo to zcela logické, protože za jejím vývojem je mnoho let vývoje a testování. Mohli jsme si ulehčit práci, jenom vybrat z nabídky továren nějaký vzor již známých háčků a dělat, že prošly velkým vývojem a testováním. Ale to jsme rozhodně nechtěli! Kompletně jsme vypracovali úplně nové vzory za pomoci nejmodernějšího CAD softwaru, abychom dosáhli toho, že každý detail u všem tvarů háčků je přesně takový, jaký je potřeba pro účely moderního kapraře. Každé očko, špička a ramínko u jednotlivého typu háčku bylo navrženo tak, aby odpovídalo přesně našim specifikacím a tím se zajistilo, že se háček bude chovat jak moderní rybář potřebuje a vyžaduje. Konečným výsledkem je naše zcela nová řada háčků Edges Arma Point, která obsahuje celkem osm vzorů , které jsou podle našeho názoru, ale také názoru našich konzultantů, nejsilnější a nejostřejší háčky, které naleznete na trhu. Edges Curve Shank Short:

Vylepšená verze původního háčku Arma Point XSC
Ideální pro prezentaci nástrahy na dno nebo pop-up
Ostrá rovná špička
Rovné očko
Krátké ramínko
Nereflexní povrch
Extrémně silný kovaný materiál XC80 Vanadium
V balení 10ks
Dostupné pouze s protihrotem
Ve velikostech 2, 4, 5, 6, 7 & 8. Nejlevěnjší Fox Háčky EDGES Curve Shank Short 10ks – vel. 5 značky Fox pořídíte za akční cenu 189 Kč.

potreby

Brand

Fox

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH