Fin Vlasec Shock Line 80m – 0,40mm 22lbs

Fin Vlasec Shock Line 80m – 0,40mm 22lbs od známého výrobce rybářského vybavení Fin za skvělou cenu 99 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Vlasce | Návazcové vlasce.

99 

Detail produktu

Katalogové číslo: P46247 Kategorie: , , ,

Popis

Fin Vlasec Shock Line 80m – 0,40mm 22lbs
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Fin Vlasec Shock Line 80m – 0,40mm 22lbs. Šokový vlasec od slovenské značky FIN, který se používá jako koncový návazec.  Šokový vlasec od slovenské značky FIN, který se používá jako koncový návazec. Dovoluje nahazování nástrah bez jakékoli obavy před odtržení během krátkodobého přetížení. Model SHOCK LINE je postaven na oděruvzdorném jádru. Je několikanásobně odolnější vůči oděru oproti standardním nylonovým vlascům. Výborně se proto hodí do vod, které jsou plné mušlí, ostrých kamenů apod. Použitý materiál CPA 6.6 je garancí nejnižšího součinitele tření, což výrazně zvyšuje jeho oděruvzdornost oproti běžnému materiálu na výrobu vlasců – PA 6. Z tohoto důvodu SHOCK LINE neobsahuje žádné povrchové oděruvzdorné vrstvy, jejichž aplikace a proces nanášení výrazně snižují nosnost vlasce.
Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvážete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu. Místo, kde se provádí uzel, důkladně navlhčete nebo namažte přípravkem FIN KNOT LOY (přípravek pro zvýšení nosnosti v uzlu).
FIN garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.. Nejlevěnjší Fin Vlasec Shock Line 80m – 0,40mm 22lbs značky Fin pořídíte za akční cenu 99 Kč.

potreby

Brand

Fin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH