Extra Carp Boilie 20mm 5 kg – Chilli – Plum

Extra Carp Boilie 20mm 5 kg – Chilli – Plum od známého výrobce rybářského vybavení Extra Carp za skvělou cenu 399 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Boilies | Trvanlivé boilie – hotovky.

399 

Detail produktu

Katalogové číslo: P52363 Kategorie: , ,

Popis

Extra Carp Boilie 20mm 5 kg – Chilli – Plum
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Extra Carp Boilie 20mm 5 kg – Chilli – Plum. Tato řada vnadících boilies zachovává vysoký podílu proteinů, vitamínů, minerálů a aromatů. VNADÍCÍ BOILIE
Tato řada vnadících boilies zachovává vysoký podílu proteinů, vitamínů, minerálů a aromatů. Protože jsou tyto boilies snadno a rychle stravitelné, umocňují u ryb pocit hladu a nabádají je k dalšímu doplnění energie. Tuto sérii vnadících boilies lze užít během celého roku a jsou vynikající, když potřebujete stáhnout rybu na krmné místo.
Náš tip:
Vložte 1kg boilies do plastového kbelíku. Protřepejte CSL Booster stejné příchutě a nalejte asi 150 ml na boilies. Všechnu tekutinu nechte nasáknout do boilies nebo zaschnout na povrchu, během tohoto procesu občas protřepejte. Po úplném zaschnutí opět zalijte cca 50 ml Boosteru a opět nechte zaschnout. Takto jednotuše si připravíte vysoce atraktivní nástrahu, která vás nezklame!. Nejlevěnjší Extra Carp Boilie 20mm 5 kg – Chilli – Plum značky Extra Carp pořídíte za akční cenu 399 Kč.

potreby

Brand

Extra Carp

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH