DVD Chytáme na dírkách – 102 minut

DVD Chytáme na dírkách – 102 minut od známého výrobce rybářského vybavení Chytej za skvělou cenu 299 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Způsob lovu | Zimní rybolov | Ostatní.

299 

Detail produktu

Katalogové číslo: P18124 Kategorie: , ,

Popis

DVD Chytáme na dírkách – 102 minut
4.8 (95.45%) 22 hlasů

DVD Chytáme na dírkách – 102 minut. David Havlíček, Tomáš Rozsypal a Sergey Mezentsev se vypravili na české sportovní revíry lovit na dírkách. Ve filmu vás seznámí s technikami lovu na dírkách a uvidíte úlovky desítek pěkných ryb. Film má celkovou délku 102 minut.

David Havlíček, Tomáš Rozsypal a Sergey Mezentsev se vypravili na české sportovní revíry lovit na dírkách. Ve filmu vás seznámí s technikami lovu na dírkách a uvidíte úlovky desítek pěkných ryb. Sergey představí původní ruské marmyškování s “balalajkou”, ulovíme štiky, pstruhy, okouny, siveny, cejna a jesetera a představíme celou řadu vychytávek “jak na ně”. Nechybí záběry pod vodou, které jste ještě neviděli. Útoky na nástrahu, chod nástrah, reakce ryb na “krmení starou pokličkou” atd… Uvařte si horký čaj, pohodlně se usaďte a pojďte s námi do zimy.

* historie lovu na dírkách
* “ruské” dírkování
* lov štik na přívlač a rybičku
* lov okounů, pstruhů a sivenů na marmyšky, smáčky a přirozené nástrahy
* lov v extrémním počasí
* lov jesetera
* vnadění pokličkou a mnoho dalších “špeků”

UNIKÁTNÍ AUTENTICKÉ PODVODNÍ ZÁBĚRY ÚTOKŮ RYB NA NÁSTRAHY!. Nejlevěnjší DVD Chytáme na dírkách – 102 minut značky Chytej pořídíte za akční cenu 299 Kč.

potreby

Brand

Chytej

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH