Delphin Signalizátor Roler + CSWII

Delphin Signalizátor Roler + CSWII od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 715.5 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Stojany, vidličky, signalizátory a příslušenství | Signalizátory záběru | Elektronické hlásiče | Hlásiče.

716 

Detail produktu

Popis

Delphin Signalizátor Roler + CSWII
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Signalizátor Roler + CSWII. DELPHIN ROLER slouží k akustické a optické signalizaci záběru. Signalizátory umožňují nastavení hlasitosti, výšky tónu, citlivosti a nočního podsvícení. DELPHIN ROLER slouží k akustické a optické signalizaci záběru. Signalizátory umožňují nastavení hlasitosti, výšky tónu, citlivosti a nočního podsvícení.
 
Vyznačují se výbornou odolností vůči dešti a nepříznivým povětrnostním vlivům. Samozřejmostí je konektor pro připojení svítících svingrů. Součástí jsou nové řetízkové swingry od značky DELPHIN. Vzhledem k nové elektronice mají výbornou odolnost vůči vodě a proto je záruční doba celé sady prodloužena na 3 roky.. Nejlevěnjší Delphin Signalizátor Roler + CSWII značky Delphin pořídíte za akční cenu 715.5 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH