Delphin Prut Opium Black Feeder 3,3m 80g

Delphin Prut Opium Black Feeder 3,3m 80g od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 1878.3 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Pruty | Feederové | Feederové pruty.

1 878 

Detail produktu

Katalogové číslo: P46089 Kategorie: , , ,

Popis

Delphin Prut Opium Black Feeder 3,3m 80g
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Prut Opium Black Feeder 3,3m 80g. Opium je označením série luxusních prutů značky Delphin. Výjimkou není ani Opium Black Feeder. Opium je označením série luxusních prutů značky Delphin. Výjimkou není ani Opium Black Feeder. Jedná se o mimořádně štíhlý feederový prut, který je postaven na vysoce modulovaném 30T karbonu.
Vzhledem k provedení blanku se jedná jednoznačně o prut s parabolickou akcí. Taková akce dovoluje vychutnání si souboje i s menším jedincem a použití nejjemnějších feederových návazců. Vzhledem k použití 30T karbonu však v určitém okamžiku prut naplno projeví sílu tohoto karbonového vlákna a hravě si poradí i s největšími kusy.
Charakter luxusu doplňuje Fuji sedlo a Sea Guide očka s tenkými SIC výplněmi. Blank je leštěný a povrchově upravený tenkou vrstvou matného laku, nad rukojetí je ozdoben ručně pleteným vzorem z karbonové pásky. Jednoznačně štíhlý design prutu je navíc podpořen luxusní rukojetí, kompletně osazenou tenoučkou vrstvou Neo-Foam materiálu. V kombinaci se zlatým písmem a doplňky je tento prut skutečným designovým skvostem v portfoliu feederových prutů značky Delphin.
Dodává se s třemi karbonovými špičkami.

Průměr blanku nad rukojetí: 10,58mm
Počet oček (prut + špička): 6 + 5
Transportní délka: 116cm
Hmotnost: 165g
Rukojeť: dělená, Neo-Foam vrstva a EVA pěna
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 48cm. Nejlevěnjší Delphin Prut Opium Black Feeder 3,3m 80g značky Delphin pořídíte za akční cenu 1878.3 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH