Delphin Polarizační brýle SG Sport

Delphin Polarizační brýle SG Sport od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 320.4 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Oblečení, obuv | Polarizační brýle.

320 

Detail produktu

Katalogové číslo: P53905 Kategorie: , ,

Popis

Delphin Polarizační brýle SG Sport
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Polarizační brýle SG Sport. Dynamické brýle, které svým designem přímo vyjadřují energii a pohyb. Dynamické brýle, které svým designem přímo vyjadřují energii a pohyb. Kombinace modro černé barvy se výborně hodí pro pobyt u vody, kdy skla se zrcadlovým efektem dokonale absorbují ostré sluneční paprsky a vy se můžete 100% soustředit na svůj cíl – lov kapitálních ryb. K brýlím je možné dokoupit tvrdé pouzdro Delphin SG Case.

Technické parametry:

Šířka nos: 1,7cm

Rozměr skla: 7x4cm

Délka ramínka: 12cm

Hmotnost: 22g

Polarizační brýle Delphin jsou vysoce kvalitním produktem se všemi potřebnými certifikáty a zkouškami vyžadovanými Evropskou unií. To garantuje jejich zdravotní způsobilost a špičkové vlastnosti potvrzené mnohými testy.

Upozornění: modrá barva potlačuje vnímání červené a zelené barvy, proto nejsou vhodné k řízení!. Nejlevěnjší Delphin Polarizační brýle SG Sport značky Delphin pořídíte za akční cenu 320.4 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH