Delphin Podložka Smart Mat

Delphin Podložka Smart Mat od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 1608.3 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Péče o úlovky | Podložky pod ryby.

1 608 

Detail produktu

Katalogové číslo: P46944 Kategorie: , ,

Popis

Delphin Podložka Smart Mat
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Podložka Smart Mat. Mimořádně praktická podložka, která slouží k uložení úlovku na čas nezbytný pro uvolnění háčku, focení, či vážení. Mimořádně praktická podložka, která slouží k uložení úlovku na čas nezbytný pro uvolnění háčku, focení, či vážení. Její hlavní předností je možnost složení do minimální velikosti, kterou oceníte hlavně při transportu. Celá podložka se skládá z 2 hlavních částí a to z korpusu a samotné podložky. Podložka je hrubá 43mm, což dokonale chrání úlovek před poškozením.
Korpus je osazen bočními stěnami, které brání úlovku, aby se dostal mimo podložky. Korpus je dodatečně osazen rukojeťmi, které se dají použít pro zavěšení na váhu. Jako příslušenství jsou dodávány 2 zajišťovací kolíky, pomocí kterých je možné upevnit podložku k zemi. Součástí podložky je pouzdro, do kterého uložíte poskládaný korpus spolu s podložkou. Zabráníte tak mokré podložce přijít do styku s ostatními věcmi v autě, případně šíření zápachu.

Rozměry rozložené podložky: 113x53x31cm
Rozměry složené podložky: 53x51x12cm
Hmotnost: 2,18kg. Nejlevěnjší Delphin Podložka Smart Mat značky Delphin pořídíte za akční cenu 1608.3 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH