Delphin Podložka C-Protekt

Delphin Podložka C-Protekt od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 1309.5 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Péče o úlovky | Podložky pod ryby.

1 310 

Detail produktu

Katalogové číslo: P47187 Kategorie: , ,

Popis

Delphin Podložka C-Protekt
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Podložka C-Protekt. Takzvaná kolébka je výborným doplňkem sportovních rybářů, kteří rádi chrání a nakládají šetrně se svým úlovkem. Takzvaná kolébka je výborným doplňkem sportovních rybářů, kteří rádi chrání a nakládají šetrně se svým úlovkem. Tato kolébka Delphin C-PROTEKT je velmi skladná. Díky sklopným mechanizmům měří po složení jen 70x50x12cm. Celá kolébka stojí na rámu z trubkové konstrukce o průměru jednotlivých trubek 19mm. Spodní část tvoří tři páry spojených sklopných nohou, které zajišťují vysokou stabilitu celé kolébky i při vyšším zatížení. Na tuto konstrukci je našitá nesavá, vysoce pevná textilie. Tato látka je ve spodní části opatřena dvěma mřížkovanými otvory pro odtok vody o rozměrech 12x12cm.
Vnitřní rozměr lůžka pro úlovek je až 95x55x20cm, což spolehlivě postačí i pro opravdu kapitální ryby. Mechanismus sklápění je ve středovém části navíc překrytý také textilií, aby nedošlo k poranění úlovku ani lovce. Celou kolébku je navíc možné překrýt přídavným potahem, který upevníte jednoduše pomocí suchých zipů. Tento potah je součástí balení a slouží k ještě vyšší ochraně úlovku. Celá kolébka je navíc zabalena v transportním přenosném pouzdře.
Technické parametry:Vnější rozměry: 100x65x30cmRozměr lůžka: 95x55x20cmTransportní rozměry: 70x50x12cmHmotnost: 3,90kg. Nejlevěnjší Delphin Podložka C-Protekt značky Delphin pořídíte za akční cenu 1309.5 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH