Delphin Podložka C-Protekt + Váha Ultra

Delphin Podložka C-Protekt + Váha Ultra od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 1432.8 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Péče o úlovky | Podložky pod ryby.

1 433 

Detail produktu

Katalogové číslo: P53858 Kategorie: , ,

Popis

Delphin Podložka C-Protekt + Váha Ultra
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Podložka C-Protekt + Váha Ultra. Limitovaná akce: Ke kolébce Delphin C-Protekt váha Delphin ULTRA zdarma! Limitovaná akce: Ke kolébce Delphin C-Protekt váha Delphin ULTRA zdarma!
Podložka Delphin C-PROTEKT
Takzvaná kolébka je výborným doplňkem sportovních rybářů, kteří rádi chrání a nakládají šetrně se svým úlovkem. Tato kolébka Delphin C-PROTEKT je velmi skladná. Díky sklopným mechanismu měří po složení pouze 70x50x12cm. Celá kolébka stojí na rámu z trubkové konstrukce o průměru jednotlivých trubek 19mm. Spodní část tvoří tři páry spojených sklopných nohou, které zajišťují vysokou stabilitu celé kolébky i při vyšším zatížení. Na tuto konstrukci je našitá nesavými, vysoce pevná textilie. Tato látka je ve spodní části opatřena dvěma mřížkovaná otvory pro odtok vody o rozměrech 12x12cm. Vnitřní rozměr lůžka pro úlovek je až 95x55x20cm, což spolehlivě postačuje i pro opravdu kapitální ryby. Mechanismus sklápění je ve středu navíc překrytý také textilií, aby nedošlo k poranění úlovku ani lovce. Celou kolébku je navíc možné překrýt přídavným potahem, který upevníte jednoduše pomocí suchých zipů. Tento potah je součástí balení a slouží k ještě vyšší ochranu úlovku při přehazování se. Celá kolébka je navíc zabalena v transportním přenosném pouzdře.
Hmotnost: 3,90kgVnější rozměry: 100x65x30cmRozměr lůžka: 95x55x20cmTransportní rozměry: 70x50x12cm. Nejlevěnjší Delphin Podložka C-Protekt + Váha Ultra značky Delphin pořídíte za akční cenu 1432.8 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH