Delphin Kaprařský podběrák Delphin Armada – 90cm

Delphin Kaprařský podběrák Delphin Armada – 90cm od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 219 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Péče o úlovky | Podběráky | Podběráky.

219 

Detail produktu

Katalogové číslo: P60311 Kategorie: , ,

Popis

Delphin Kaprařský podběrák Delphin Armada – 90cm
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Kaprařský podběrák Delphin Armada – 90cm. Stylový kaprařský podběrák, který na trhu nahrazuje legendu – Delphin Terna! Stylový kaprařský podběrák, který na trhu nahrazuje legendu – Delphin Terna!Tento podběrák čerpá z našich bohatých zkušeností, které jsme nabyli během let vývoje a prodeje kaprařských podběráků. Už na první pohled zaujme extrémně štíhlou a lehkou dvoudílnou uhlíkovou rukojetí. Na trnový spoj dílů byla použitá zbrusu nová technologie úpravy, s výrazně zvýšeným povrchovým třením. Díky tomu spoje pevně drží i v nejextrémnějších situacích. Rukojeť je ve dvou nejdůležitějších kontaktních částech potáhnutá protiskluzovou vrstvou, která umožňuje používat podběrák jak vcelku, tak i ve člunu jen s vrchním dílem. Konec rukojeti je tvořen elegantní hliníkovou koncovkou. Minimalistický konektor pro hlavu je zase vyrobený z nerezavějící oceli. Spojen je s rukojetí pomocí vlepeného závitu s vnější výztuhou. Dohromady tvoří velmi odolné spojení!
Za špičkovou rukojetí nezaostává ani hlava podběráku. Ramena jsou pevná a v jejich spodní části opět dominuje přesná strojařská práce Konektory ramen mají totiž sražené hrany pro ještě jednodušší spojení hlavy s rukojetí. Samotná sít má velmi jemnou strukturu (5x5mm) a nehrozí tedy žádné poranění úlovku. Pomyslnou třešničkou jsou zesílené tunely síťky pro ramena. Díky tomu nehrozí prodření síťky ani pro letech používání.
Podběrák je zabalený v textilním pouzdře a samozřejmostí je i kvalitní plavák. Delphin ARMADA – vstupte do nového levelu!
Technické parametry:

Materiál rukojeti: uhlíková vlákna
Celková délka rukojeti: 182cm
Transportní rozměr: 117 x 17cm
Hmotnost rukojeti: 260g
Rozměr plaváku: 8,5 x 20cm. Nejlevěnjší Delphin Kaprařský podběrák Delphin Armada – 90cm značky Delphin pořídíte za akční cenu 219 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH