Delphin Háčky The End Carp C-SHANK 10ks – vel.8

Delphin Háčky The End Carp C-SHANK 10ks – vel.8 od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 92.7 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

93 

Detail produktu

Katalogové číslo: P57913 Kategorie: , , ,

Popis

Delphin Háčky The End Carp C-SHANK 10ks – vel.8
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Háčky The End Carp C-SHANK 10ks – vel.8. Excelentní série kaprařských háčků nejvyšší třídy nese název THE END.  Excelentní série kaprařských háčků nejvyšší třídy nese název THE END. Díky svému sofistikovanému tvaru a unikátnímu japonskému materiálu je každý háček této série synonymem ultra vysoké pevnosti a nejvyšší možné ostrosti. Háček má dokonale matnou povrchovou úpravu díky vrstvě vysoce odolného teflonu. Očko háčku dosedá bezchybně na doraz k ramínku háčku a v tomto bodě se nenachází žádná mezera, ani žádná ostrá hrana!
Typ C-SHANK je typickým reprezentantem kategorie háčků typu curved shank. Nespornou výhodou tohoto tvaru je speciální zakřivení, které výrazně minimalizuje ztráty ryb během zdolávání. Vyznačuje se rychlým zásekem a při jeho použití není nutné rovnátko. Je vhodný jak pro lov s nástrahou na dně, tak pro chytání s pop-up.
Technické parametry:

s očkem
s protihrotem
osově rovný
průřez: zploštěný. Nejlevěnjší Delphin Háčky The End Carp C-SHANK 10ks – vel.8 značky Delphin pořídíte za akční cenu 92.7 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH