Delphin Háčky HKD Flater Ring 10+1ks – Velikost 8

Delphin Háčky HKD Flater Ring 10+1ks – Velikost 8 od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 31.5 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

32 

Detail produktu

Katalogové číslo: P46609 Kategorie: , , ,

Popis

Delphin Háčky HKD Flater Ring 10+1ks – Velikost 8
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Háčky HKD Flater Ring 10+1ks – Velikost 8. Háčky červené série Delphin Hookaido jsou určeny pro každodenní rybolov. Háčky červené série Delphin Hookaido jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách. Vyrobeny jsou pouze z materiálů vysoké jakosti. Díky pestrosti tvarů a velikostí si z této série vybere každý rybář ten svůj! Asymetrické balení 10+1 umožňuje rybářům jednodušší výběr potřebného háčku.
Delphin HKD Flater je velmi pevným háčkem tvaru G. Díky zploštění v oblouku je mimořádně odolný vůči otevření. Výborně se hodí na lov, při kterém je na háček vytvářen mimořádný tlak.
Technické parametry:

S očkem
S protihrotem
Osově zakřivený
Průřez: kulatý se zploštěním. Nejlevěnjší Delphin Háčky HKD Flater Ring 10+1ks – Velikost 8 značky Delphin pořídíte za akční cenu 31.5 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH