Delphin Háčky HKD Chinu Ring 10+1ks – Velikost 1/0

Delphin Háčky HKD Chinu Ring 10+1ks – Velikost 1/0 od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 39.6 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

40 

Detail produktu

Katalogové číslo: P46321 Kategorie: , , ,

Popis

Delphin Háčky HKD Chinu Ring 10+1ks – Velikost 1/0
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Háčky HKD Chinu Ring 10+1ks – Velikost 1/0. Háčky červené série Delphin Hookaido jsou určeny pro každodenní rybolov. Háčky červené série Delphin Hookaido jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách. Vyrobeny jsou pouze z materiálů vysoké jakosti. Díky pestrosti tvarů a velikostí si z této série vybere každý rybář ten svůj! Asymetrické balení 10+1 umožňuje rybářům jednodušší výběr potřebného háčku.
Delphin HKD China je velmi pevným háčkem, který se hodí i pro lov větších bojovných ryb. Mají široké spektrum použití. Mimo jiné i pro lov kaprů technikou method feeder s peletami, či dalšími nástrahami umístěnými mimo háček.
Technické parametry:

S očkem
S protihrotem
Osově zakřivený
Průřez: kulatý. Nejlevěnjší Delphin Háčky HKD Chinu Ring 10+1ks – Velikost 1/0 značky Delphin pořídíte za akční cenu 39.6 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH