Delphin Háčky HKD Baitholder Ring 10+1ks – Velikost 4

Delphin Háčky HKD Baitholder Ring 10+1ks – Velikost 4 od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 34.21 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

34 

Detail produktu

Katalogové číslo: P46243 Kategorie: , , ,

Popis

Delphin Háčky HKD Baitholder Ring 10+1ks – Velikost 4
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Háčky HKD Baitholder Ring 10+1ks – Velikost 4. Háčky červené série Delphin Hookaido jsou určeny pro každodenní rybolov. Háčky červené série Delphin Hookaido jsou určeny pro každodenní rybolov. Jsou velmi odolné, ostrost a tvar neztrácejí ani po delším používání a mnoha zdolaných rybách. Vyrobeny jsou pouze z materiálů vysoké jakosti. Díky pestrosti tvarů a velikostí si z této série vybere každý rybář ten svůj! Asymetrické balení 10+1 umožňuje rybářům jednodušší výběr potřebného háčku.
Delphin HKD Bait Holder je, jak již z názvu vyplývá, určený na lov s nástrahou. Tou mohou být například žížaly (rousnice), maličké rybky či kousky rybího masa. Díky speciálnímu tvarování ostří velmi snadno pronikne i do velmi tvrdé rybí tlamy. Výborně drží a díky protihrotu na ramínku se nástraha nesklouzává.
Technické parametry:

S očkem
S protihrotem
2 protihroty na ramínku
Osově zakřivený
Průřez: kulatý. Nejlevěnjší Delphin Háčky HKD Baitholder Ring 10+1ks – Velikost 4 značky Delphin pořídíte za akční cenu 34.21 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH