Delphin Flísový rukavice CAMP – XL

Delphin Flísový rukavice CAMP – XL od známého výrobce rybářského vybavení Delphin za skvělou cenu 220.5 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Oblečení, obuv | Rukavice.

221 

Detail produktu

Katalogové číslo: P56788 Kategorie: , ,

Popis

Delphin Flísový rukavice CAMP – XL
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Delphin Flísový rukavice CAMP – XL. Vysoce komfortní fleecové rukavice pro všechny vyznavače kaprařiny. Vysoce komfortní fleecové rukavice pro všechny vyznavače kaprařiny.
Díky nim můžete v maximálním pohodlí čekat na vytoužený záběr. V momentě, kdy potřebujete s něčím manipulovat, vrchní krytí rukavic jednoduše překlopíte dolů, čímž se uchytí o suchý zip a nic vám nebrání ani v té nejjemnější manipulaci prsty. Vrchní překrytí se dělí na dvě samostatné části. Prvním je samotné překrytí palce, druhým sdružené překrytí zbývajících čtyř prstů. To zvyšuje univerzálnost použití těchto rukavic. Delphin CAMP mají ideální střih a dokonale sednou drtivé většině populace. Jejich zapínání na zápěstí je řešené stahovací gumou s pojistným klipem. Nad ním se navíc nachází prošitý pás, který ještě zvyšuje komfort pro nasazení. Na dlani se navíc nachází pogumovaná protismyková úprava tvořená našitou profilovanou gumovou vrstvou, která pomáhá vytvořit lepší úchop při držení prutu.
V případě, že nejste fanouškem na kost zmrzlých rukou během chladných pobytů u vody, jste jednoznačně skalním fanouškem rukavic Delphin CAMP :). Nejlevěnjší Delphin Flísový rukavice CAMP – XL značky Delphin pořídíte za akční cenu 220.5 Kč.

potreby

Brand

Delphin

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH