Chyť a pusť Pelety Halibut s dírou 150g – 15mm

Chyť a pusť Pelety Halibut s dírou 150g – 15mm od známého výrobce rybářského vybavení Chyť a pusť za skvělou cenu 39 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Pelety.

39 

Detail produktu

Katalogové číslo: P22118 Kategorie: ,

Popis

Chyť a pusť Pelety Halibut s dírou 150g – 15mm
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Chyť a pusť Pelety Halibut s dírou 150g – 15mm. Halibut pelety s dírkou na bázi rybích mouček Vám zaručí skvělé úlovky. Vyrobeno dle originální receptury.

Halibut pelety s dírkou na bázi rybích mouček Vám zaručí skvělé úlovky. Jsou vhodné na vnadění, ale také na samostatné chytání na vlas. Možno kombinovat s boilies.

Doba rozpadu závisí na průměru, teplotě a průtahu vody.

Dobu můžete prodloužit nadipováním pelety lososovým a nebo halibut olejem a zakápnutí dirky voskem ze svíčky. Svíčka nesmí být aromatická.

Tato atraktivní nástraha je nejúčinnější v letních měsících při vyšší teplotě vody. Z rybářského hlediska je to jedna z nejatraktivnějšich nástrah na kapra.

U nás máte 100% jistotu, že vždy koupíte čerstvé pelety.

Pelety si necháváme vyrábět dle našich receptur. Výrobek byl dlouhodobě testován na tuzemských i zahraničních svazových revírech s našimi testery i řadovými rybáři s velmi dobrými výsledky.

Barva: Černá
Určení: Určeno jako nástraha a návnada k lovu ryb. POUZE PRO RYBY!

Složení: NL látky 46%, Uhlohydráty 24%, Tuk 18%, vitamíny, minerály, aminokyseliny, L-lysin, L-methyonin.
Vlhkost do 8%

Doporučujeme zakoupit k peletám peletové zarážky.

Vyrobenu v EU. Nejlevěnjší Chyť a pusť Pelety Halibut s dírou 150g – 15mm značky Chyť a pusť pořídíte za akční cenu 39 Kč.

potreby

Brand

Chyť a pusť

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH