Chyť a pusť Pelety Halibut Classic bez díry KBELÍK 3,6kg – 16mm

Chyť a pusť Pelety Halibut Classic bez díry KBELÍK 3,6kg – 16mm od známého výrobce rybářského vybavení Chyť a pusť za skvělou cenu 298 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Pelety.

298 

Detail produktu

Katalogové číslo: P25155 Kategorie: ,

Popis

Chyť a pusť Pelety Halibut Classic bez díry KBELÍK 3,6kg – 16mm
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Chyť a pusť Pelety Halibut Classic bez díry KBELÍK 3,6kg – 16mm. Mají stejné složení jako Halibut pelety, liší se jen tím, že nemají centrální otvor a také doba rozpadu je o něco kratší. Vhodné na plošné krmení. Halibut pelety s dírkou na bázi rybích mouček Vám zaručí skvělé úlovky. Jsou vhodné na vnadění. Možno kombinovat s boilies. Doba rozpadu závisí na teplotě vody, pohybuje se přibližně od 4 do 8 hodin. Tuto dobu můžete prodloužit nadipováním pelety lososovým a nebo halibut olejem. Z rybářského hlediska je to jedna z nejatraktivnějšich nástrah na kapra.

Mají stejné složení jako Halibut pelety, liší se jen tím, že nemají centrální otvor a také doba rozpadu je o něco kratší. Vhodné na plošné krmení.

Vyrobeno dle originální receptury.

Určení: Určeno jako nástraha a návnada k lovu ryb. POUZE PRO RYBY.

Vyrobenu v EU. Nejlevěnjší Chyť a pusť Pelety Halibut Classic bez díry KBELÍK 3,6kg – 16mm značky Chyť a pusť pořídíte za akční cenu 298 Kč.

potreby

Brand

Chyť a pusť

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH