Carp ´R´ Us Háčky Centurion 2000 ATS 10ks – size 2

Carp ´R´ Us Háčky Centurion 2000 ATS 10ks – size 2 od známého výrobce rybářského vybavení Carp ´R´ Us za skvělou cenu 169 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Rybářské potřeby | Montáž, bižuterie | Háčky | Jednoháčky.

169 

Detail produktu

Katalogové číslo: P22022 Kategorie: , , ,

Popis

Carp ´R´ Us Háčky Centurion 2000 ATS 10ks – size 2
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Carp ´R´ Us Háčky Centurion 2000 ATS 10ks – size 2. Stvořen pro chytání v těžkých podmínkách. Perfektní tvar, který sedí v kapří tlamce bez pohnutí i při těch nejsilovějších soubojích. Stvořen pro chytání v těžkých podmínkách. Perfektní tvar, který sedí v kapří tlamce bez pohnutí i při těch nejsilovějších soubojích.

Jeden z nejoblíbenějších tvarů kontinentálních lovců velkých ryb, který je prověřen mnoha lety a nespočtem obrovských úlovků.

Po dlouhodobém testování jsme si jisti, že nová řada háčků ATS Technology je tím nejlepším, co je v nynější době na trhu.

Je vyrobena tím nejlepším a nejrespektovanějším výrobcem háčků v Japonsku za použití té nejkvalitnější Japonské oceli. Háčky prochází patentovaným procesem temperace, která jim dodává perfektní pevnost a dlouhodobou ostrost.

Nová matná povrchová úprava, která není teflon, zaručuje dlouhodobou ochranu proti korozi a nesnižuje pevnost háčků jako je tomu u klasických teflonových háčků.

Vyzkoušejte je a nikdy nebudete chtít nic jiného!

Velikost (size): 2, 4, 6, 8. Nejlevěnjší Carp ´R´ Us Háčky Centurion 2000 ATS 10ks – size 2 značky Carp ´R´ Us pořídíte za akční cenu 169 Kč.

potreby

Brand

Carp ´R´ Us

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH