Carp ´R´ Us Červ MouthSnagger Shorty 8ks – Clear

Carp ´R´ Us Červ MouthSnagger Shorty 8ks – Clear od známého výrobce rybářského vybavení Carp ´R´ Us za skvělou cenu 125 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Imitace.

125 

Detail produktu

Katalogové číslo: P21948 Kategorie: , ,

Popis

Carp ´R´ Us Červ MouthSnagger Shorty 8ks – Clear
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Carp ´R´ Us Červ MouthSnagger Shorty 8ks – Clear. Nová verze naši velepopulárních vlasových rovnátek Mouthsnagger. Nová verze naši velepopulárních vlasových rovnátek Mouthsnagger. Na žádost testerského teamu a zákazníků jsme dlouho a pečlivě vyvíjeli kratší a zahnutější rovnátka s větším a lépe řešeným vnitřním otvorem.

Tyto Mouthsnaggery doporučujeme používat s menšími háčky či háčky s dlouhým raménkem. Větší otvor v hlavě červa usnadní navlékání na háčky s tlustším drátem či větším očkem.

Stejně jako původní Mouthsnaggery jsou i nové Mouthsnagger Shorty vyrobeny z extrémně lehkého a pevného materiálu, který je schopen absorbovat vůně (např. z dipu, esence atd.).. Nejlevěnjší Carp ´R´ Us Červ MouthSnagger Shorty 8ks – Clear značky Carp ´R´ Us pořídíte za akční cenu 125 Kč.

potreby

Brand

Carp ´R´ Us

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH