Balzer Rotační třpytka Colonel Z Red Spots – Měděná

Balzer Rotační třpytka Colonel Z Red Spots – Měděná od známého výrobce rybářského vybavení Balzer za skvělou cenu 59 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Třpytky.

59 

Detail produktu

Katalogové číslo: P52079 Kategorie: , ,

Popis

Balzer Rotační třpytka Colonel Z Red Spots – Měděná
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Balzer Rotační třpytka Colonel Z Red Spots – Měděná. Balzer Colonel Z je neuvěřitelná rotační třpytka, která v sobě skloubí vysokou účinnost 3D holo fólií a zejména neuvěřitelně dokonalý chod. Univerzální a osvědčená série třpytek. 
Balzer Colonel Z je neuvěřitelná rotační třpytka, která v sobě skloubí vysokou účinnost 3D holo fólií a zejména neuvěřitelně dokonalý chod.
Třpytky jsou dlouhodobě testovány na všech typech vod, zejména pak v horních úsecích Jizery a Otavy. Při tažení po vodě dolů má třpytka precizní chod a malý odpor a pak při následném zvednutí a otočení proti proudu jenom lehce zvyšuje svoji frekvenci a naprosto bezchybně pracuje dál. 
Povrchové úpravy třpytek jsou navrženy pro různé typy vod, při výběru třpytky je třeba také hledět na světelné podmínky při rybolovu. Řada Colonel Z dokonale pokryje celou škálu přívlače, od pstruhové na horských potocích až po těžší přívlač na stojatých vodách. 
Gramáže 10 a 12 g se s velkým úspěchem používají na lov kapitálních štik, candátů a sumců a cena těchto velkých třpytek nemá v ČR konkurenci. Ryby mají tyto třpytky v oblibě kvůli jemnému chodu, který vytváří přiměřené vibrace a zvuk, což ryby velmi dráždí.
Je spousty dobrých třpytek na trhu, ale při stejných podmínkách je účinnost třpytek Colonel Z vždycky o stupínek nebo o dva vyšší!. Nejlevěnjší Balzer Rotační třpytka Colonel Z Red Spots – Měděná značky Balzer pořídíte za akční cenu 59 Kč.

potreby

Brand

Balzer

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH