Balzer Rotační třpytka Colonel Classic fluo rainbow

Balzer Rotační třpytka Colonel Classic fluo rainbow od známého výrobce rybářského vybavení Balzer za skvělou cenu 72 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Umělé nástrahy | Třpytky.

72 

Detail produktu

Katalogové číslo: P24531 Kategorie: , ,

Popis

Balzer Rotační třpytka Colonel Classic fluo rainbow
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Balzer Rotační třpytka Colonel Classic fluo rainbow. Balzer Colonel je zázračná nástraha, precizně navržena tak, aby okamžitě po dopadu do vody zajistila hebkou a konstantní rotaci. Balzer Colonel je zázračná nástraha, precizně navržena tak, aby okamžitě po dopadu do vody zajistila hebkou a konstantní rotaci. Kužel rotace se průběžně přizpůsobuje síle proudu nebo tažení, takže Aglia vydává nepřetržitě přiměřené vibrace. A co při pomalém navíjení? Colonel pracuje bez „zadrhávání“. Žádná porucha chodu! Nalezne svou vlastní pozici v proudu a pokračuje v ideálním chodu. V průběhu celého postupu vodním sloupcem se Balzer Colonel chová jako „živá“ a přitahuje pozornost predátora. S touto skvělou a spolehlivou nástrahou bylo dosaženo mnoho rekordních úlovků ryb.

Velikosti :
velikost č.1 – hmotnost 3g
velikost č.2 – hmotnost 5g
velikost č.3 – hmotnost 7g
velikost č.4 – hmotnost 10g
velikost č.5 – hmotnost 14g. Nejlevěnjší Balzer Rotační třpytka Colonel Classic fluo rainbow značky Balzer pořídíte za akční cenu 72 Kč.

potreby

Brand

Balzer

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH