Bait-Tech Směs Groundbaits Envy 2kg

Bait-Tech Směs Groundbaits Envy 2kg od známého výrobce rybářského vybavení Bait-Tech za skvělou cenu 189 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Krmítkové směsi, method mixy.

189 

Detail produktu

Katalogové číslo: P17571 Kategorie: ,

Popis

Bait-Tech Směs Groundbaits Envy 2kg
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Bait-Tech Směs Groundbaits Envy 2kg. Velmi kvalitní a účinná krmítková směs s příchutí konopí a halibut. Dá se říct, že toto krmení je v současnosti to nejlepší, ze všech dostupných na trhu… Velmi kvalitní a účinná krmítková směs s příchutí konopí a halibut. Dá se říct, že toto krmení je v současnosti to nejlepší, ze všech dostupných na trhu…

Tato lákavá směs se skládá z výhradně vysoce kvalitních ingrediencí a to z konopí, halibutové moučky (mořský platýs), rybího masa a rybího oleje a dalších pochoutek. Je obohacena aminy a mastnými kyselinami. Dá se říct, že této dobrotě se žádná ryba neubrání.
obsah balení: 2 kg

Vyzkoušejte výborné, moderní a fungující výrobky od této Anglické firmy Bait Tech, které jsou prodávány za velmi příznivé ceny!. Nejlevěnjší Bait-Tech Směs Groundbaits Envy 2kg značky Bait-Tech pořídíte za akční cenu 189 Kč.

potreby

Brand

Bait-Tech

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH