Bait-Tech Kukuřice Super Sweetcorn Tutti Frutti 300g

Bait-Tech Kukuřice Super Sweetcorn Tutti Frutti 300g od známého výrobce rybářského vybavení Bait-Tech za skvělou cenu 59 Kč. Vyberte si kvalitní rybářské potřeby z kategorie Krmení a nástrahy | Nástrahy v nálevu.

59 

Detail produktu

Katalogové číslo: P19740 Kategorie: ,

Popis

Bait-Tech Kukuřice Super Sweetcorn Tutti Frutti 300g
4.8 (95.45%) 22 hlasů

Bait-Tech Kukuřice Super Sweetcorn Tutti Frutti 300g. Bait-Tech znovu ukázal, že neprodukuje pouze návnady nejvyšší kvality ale také inovuje a vylepšuje starou klasiku. Velká semena kukuřice v nejvyšší A kvalitě je možno zakoupit ve třech barvách a příchutích. Bait-Tech znovu ukázal, že neprodukuje pouze návnady nejvyšší kvality ale také inovuje a vylepšuje starou klasiku. Velká semena kukuřice v nejvyšší A kvalitě je možno zakoupit ve třech barvách a příchutích.

Vařena za čerstva bez konzervantů je balena v šikovných plechovkách. Kukuřice má silnou příchuť a barvu díky nimž je atraktivní pro ryby v každé roční době bez výjimky!

Všechny druhy jsou baleny v 300g plechovkách.

Ideální pro:
– vyvnadění krmného místa
– přídavek do směsí a pártiklů
– na háček i pod háček
– jako součást jiné návnady na háček i pod háček
– možno měnit barvu a příchuť
– taktéž vhodné do spod mixů a s peletami do PVA sáčků. Nejlevěnjší Bait-Tech Kukuřice Super Sweetcorn Tutti Frutti 300g značky Bait-Tech pořídíte za akční cenu 59 Kč.

potreby

Brand

Bait-Tech

Nejkvalitnější peany z nerezové oceli na trhu již od 79 Kč - Přejít do obchodu Skrýt

 

NEJVĚTŠÍ AKCE ROKU 2018 NA E-SHOPECH